Jaki kask na motocykl

Jaki kask na motocykl

Dowiedz się, gdzie kupić kaskom motocyklowym, wejdź na hjc-kaski.pl.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, jedziesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie ekspedycje – kask to nakazany przepisami element garderoby każdego motocyklisty, albowiem gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Odpowiedni kask na motor, czyli jaki? / Porządny kask na motor / Jaki polecamy kask na motor? / Jaki warto wybrać kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się podczas doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie należałoby oszczędzać, właśnie dlatego zdecyduj się na kask znanej marki, takiej jak HJC, który jak najpoprawniej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku dostępne są przeróżne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym poszczególne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, których skorupa wykonana jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są więc mniej bezpieczne – dlatego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są najbardziej praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na dodatek posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to świetna marka, doceniana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane obszernej liczbie eksperymentów – a równocześnie mają dogodne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte oraz enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie to właśnie dzięki zastosowanym materiałom są niesłychanie lekkie, a równocześnie niezwykle wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są też repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Dane adresowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]

Post Author: