Wnętrza w południowym stylu – o wewnętrznych okiennicach typu shutters

Wnętrza w południowym stylu – o wewnętrznych okiennicach typu shutters

Okiennicę wewnętrzną kupisz na skyshutters.pl

Urządzając wnętrza, z rzadka przeznacza się wiele uwagi na wyeksponowaniu okien. Zwykle decyzja pada na standardowe aranżacje, to znaczy zasłony oraz firanki, które niekiedy zestawiane są z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno mniej rozpowszechnione w Polsce rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Z czego wykonywane są okiennice ozdobne shutters

Nadrzędną cechą shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach ozdobnych są ruchome i można łatwo je ułożyć w różnych pozycjach, w zależności od potrzeb lokatorów. Produkuje się je z drewna, PCV, jak również z płyt MDF. Okiennice ozdobne shutters zakłada się głównie na oknach, jakkolwiek równie dobrze będą się prezentować na drzwiach garderoby. Shuttersy to wprawdzie element okna, który w polskim budownictwie spotyka się wciąż stosunkowo rzadko, ale gros z nas z pewnością rozpoznaje je z telewizji bądź kina, bowiem tego typu okiennice są często stosowane na terenach z cieplejszym klimatem, czyli w Australii oraz RPA.

Shuttersy pasują do rozmaitych stylów wnętrz

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko pięknie się prezentują, lecz mają także zastosowanie. Za ich pomocą można pasywnie regulować użycie padającego światła: latem uniemożliwiać nagrzewanie się pomieszczeń, a w zimne – zapobiegać ucieczce ciepła. Shuttersy pasują do przeróżnych stylów wnętrz i da się je umieścić je na większości ram okiennych. Wytwarza i montuje się je na zamówienie, co skutkuje tym, że są – nie da się ukryć – kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli np. rolety. Shuttersy jednakże przydają wnętrzom niesłychanie elegancki wygląd, zatem wpływają na podwyższenie wartości domu. Trzeba dodatkowo podkreślić, iż okiennice wewnętrzne typu shutters są regulowane bez wykorzystania sznurów, co posiadacze psów i kotów czy rodzice dzieci, które rozerwać wiszące sznurki, uznają na pewno za dodatkowy plus.

Dane adresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Post Author: