Wyjątkowe meble Noti - kolekcja Gap

Urządzasz biuro lub mieszkanie? Sprawdź ofertę producenta mebli z Poznania

Urządzając pomieszczenie, czy to w nowym domu czy po remoncie mieszkania, staramy się zorganizować jego powierzchnię funkcjonalnie oraz nowocześnie. Jednocześnie chcemy, aby pomieszczenia wyrażały naszą indywidualność, a to nie zawsze jest możliwe, gdy urządzamy się korzystając z mebli produkowane masowo przez popularnych na całym świecie producentów. Tymczasem świat sprzętów domowych jest o wiele szerszy niż sobie to wyobrażamy. Polacy również mogą się pochwalić designerskimi, gustownymi kolekcjami mebli, tworzonymi między innymi przez poznańską markę Noti.

Designerskie meble Noti do przestrzeni firmowych, jak i prywatnych

Noti to wytwórca mebli, działający na krajowym rynku już od przeszło 15 lat i od powstania jego celem jest, aby oferowane przez niego sprzęty były proste, wygodne, a równocześnie szykowne i, co istotne, by charakteryzowała je solidność. Marka kooperuje z uznanymi projektantami, kreującymi swoje projekty z entuzjazmem, dokładając wszelkich starań, aby maksymalnie spełniały one potrzeby użytkownika. Ważną cechą mebli Noti jest to, że znakomicie pasują zarówno do przestrzeni firmowych oraz biurowych, jak i mieszkalnych. Wyjątkowe meble Noti wytwarzane są odręcznie z wysokiej jakości materiałów, przy czym produkcja prowadzona jest z dbałością o ekologię, m.in. poprzez zastosowanie technologii zmniejszających skalę wykorzystania energii.

Meble Noti – gdzie można je zamówić?

Noti oferuje sprzęty, będące interesującą interpretacją postrzegania tradycyjnych mebli, jak np. siedziska z kolekcji x40 czy Trefle lub sofy z kolekcji Bouli. Na stronie Noti znajduje się konfigurator, w którym można przejrzeć wszelkie warianty mebli z interesującej użytkownika kolekcji i wyselekcjonować te współgrające z koncepcją danego pomieszczenia. Wyjątkowe meble tej marki można zobaczyć w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie oraz w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu. Poza tym kolekcje Noti dostępne są w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, między innymi w Gdańsku, w Krakowie oraz w Kielcach.

Fotografia dzięki uprzejmości noti.pl

Dane adresowe:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]

Post Author: