Wygodne, poręczne dania na przyjęcia – o cateringu kanapkowym

Wygodne, poręczne dania na przyjęcia – o cateringu kanapkowym

Kliknij w to miejsce i dowiedz się, jak zamówić catering przekąski.

Organizacja nawet dużej imprezy nie jest kłopotliwa, gdy posiadamy mnóstwo czasu na kupowanie koniecznych produktów i napojów oraz następnie własnoręczne przyrządzanie z nich wyśmienitych przysmaków dla uczestników uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, lecz nie znaczy to od razu, że należy zaniechać uczczenia istotnego jubileuszu. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług cateringu kanapkowego.

Catering finger food – pozwól gościom prowadzić luźną konwersację

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to usługa adresowana z reguły do klientów biznesowych, lecz decydują się na nią regularnie także różne instytucje oraz osoby prywatne szykujące ekskluzywne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie eventu w potrawy w wariancie finger food, innymi słowy nieduże przekąski, które da się skonsumować na stojąco i bez użycia widelca. Przy klasycznym cateringu finger food nie ma potrzeby używać talerza – to dosłownie przekąska na “jeden kęs”. Finger food to na ogół koreczki, kanapki lub tartoletki warzywne i owocowe. Ten typ cateringu rewelacyjnie sprawdza się na uroczystościach, gdzie organizatorom zależy na szerokiej interakcji zaproszonych gości. Pozwala on na prowadzenie długich rozmów, przy czym nie ogranicza interakcji tylko do osób usadzonych przy konkretnym stole.

Catering kanapkowy – doskonała opcja dla bankietów organizowanych w niedużych salach

Zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni dostrzegą plusy, jakie niesie zlecenie przyszykowania cateringu kanapkowego zewnętrznej firmie. Po pierwsze, dzięki niemu pozbywamy się kłopotów z ułożeniem stolików oraz stresu z usadzaniem gości imprezy. Zimne i gorące napoje oraz zakąski ułożone są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Jest to niesłychanie wygodne zwłaszcza w niedużych pomieszczeniach, gdzie zmieszczenie wystarczającej liczby stolików byłoby niełatwe. Catering przekąskowy mimowolnie powoduje także, że uroczystość ma mniej poważną, luźniejszą atmosferę. Warto uwydatnić, iż menu z poręcznych przekąsek jest z reguły tańsze niż ekskluzywne obiady, a dodatkowo zapewnia więcej możliwości dobrania ich do gustów żywieniowych uczestników imprezy. Co istotne, catering z przekąskami nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to nieraz bywało poważną komplikacją przy planowaniu spotkań w siedzibach firm.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: