Profesjonalne czyszczenie grobów

Profesjonalne czyszczenie grobów

Na www.pong-malopolska.pl zamówisz opiekę nad grobami Kraków

Wygląd nagrobków zmarłych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – także, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki muszą pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się bierze?

Na taką pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również pochodne usługi, takie jak montaż siedzeń lub pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty napisów.

Ile wydamy na opiekę nad grobami?

Ceny, jakie należy zapłacić pracownikom opiekującym się pomnikami naszych bliskich są bardzo różne. Zależne są przede wszystkim od zakresu pomocy – gdy zlecamy jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy jednak chcemy, by firma sprzątała grób regularnie, powinniśmy liczyć się z kosztem rzędu 400 zł rocznie. Nie zapominajmy, że koszty uzależnione są również od wielkości nagrobków, zaś najdroższe będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Post Author: