Organizacja wydarzeń będzie łatwiejsza, gdy zamówisz catering imprezowy

Organizacja wydarzeń będzie łatwiejsza, gdy zamówisz catering imprezowy

Jeżeli chcesz zamówić catering imprezowy, kliknij tu.

Okres wakacyjny obfituje w niezmiernie popularne w ostatnim czasie imprezy w plenerze oraz pikniki firmowe, ale tak naprawdę każdego dnia w rozmaitych miastach w Polsce prowadzone są benefisy, konferencje bądź bankiety. Wszystkie te eventy wymagają stosownej oprawy, której niezbywalną częścią jest profesjonalnie przyrządzany i smakowity catering. Najlepszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezę – jakość oprawy wydarzenia ma znaczenie

Zarezerwowałeś salę na event albo wybrałeś już punkt, w którym wyprawisz piknik? To super! Teraz powinieneś zadbać o to, by uczestnicy imprezy mieli dostęp do najlepszych przekąsek, ciepłych posiłków oraz trunków. Pamiętaj, że w przypadku prestiżowych wydarzeń w złym tonie jest postawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu i oczekiwać, że goście obsłużą się sami. Cała oprawa imprezy jest ważna – przemyślane ustawienie stolików, szykowne akcenty dekoracyjne, ale też poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Goście wydarzenia niewątpliwie docenią też, jeśli dania będą prezentować się na talerzu jak w topowych restauracjach, a potrawy będą serwować im doświadczeni kelnerzy.

Wskazówki odnośnie menu i nie tylko – atuty cateringu imprezowego

Atutem zamówienia oferty cateringu na imprezę jest bezsprzecznie to, iż zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyrządzi smaczne menu, ale też szczegółowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Napoje i potrawy będą przywiezione we wskazane miejsce, ekipa firmy cateringowej rozłoży oraz udekoruje stoliki, a później doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać uczestników w czasie wydarzenia. Na życzenie klienta, na ile umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą umilić czas obecnym demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju sposobnością, by prześledzić na żywo jak pracują najlepsi kucharze. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju wydarzeń, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset gości. W trakcie ustalania szczegółów zlecenia podpowie ona, które potrawy, napoje i zakąski najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: