Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Jeżeli interesuje Cię korzystna oferta sali weselnej pod Krakowem, skieruj się na https://tinyurl.com/yj69kr74.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym bliscy młodej pary i zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli państwo młodzi postanowią zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybranie odpowiedniego miejsca na wesele, w którym uczestnicy będą bawić się w ten niepowtarzalny wieczór w komfortowych warunkach.

Sala weselna – wybierz wszechstronną obsługę

Wybierając miejsce na wesele narzeczeni musi wziąć pod uwagę kilka dość ważnych okoliczności. Na wstępie musi ustalić liczbę uczestników wesela, żeby być pewnym, iż w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, żeby mieli gdzie tańczyć. Ponadto nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od miejsca ślubu znajduje się dom weselny i czy droga do niego będzie łatwa. Jeśli na uroczystość poproszeni są bliscy i przyjaciele z dalekich krańców Polski, powinno się szukać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się bogata baza noclegowa. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie wesela, czyli ułożenie menu, zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i przystrojenie stołów . Te czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze wszechstronnej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na 130 gości

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą wyprawić wesele w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od setek lat, a każde z nich zyskuje zniewalającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi pomieścić ponad setkę gości. Impreza może zostać wyprawiona też w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez problemu ok. 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, że zlokalizowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Podróż orszaku ślubnego z kościoła do sali weselnej nie będzie zatem trwać dłużej aniżeli 40 minut.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Post Author: