Lokal na 18-tkę – jak wybrać najlepszą salę?

Lokal na 18-tkę – jak wybrać najlepszą salę?

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą lokalu na 18 urodziny w Krakowie? Nie czekaj! Zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Zwykle z okazji imienin, niektórych rocznic bądź urodzin nie organizujemy przyjęć ze znajomymi oraz rodziną, nie uważając, iż jest to potrzebne. Lecz zdarzają się takie momenty przełomowe życia, których odpowiednie obchodzenie jest w zasadzie obligatoryjne, a jednym z nich jest niezaprzeczalnie pełnoletność, a więc tzw. “osiemnastka”.

Zorganizować imprezę w mieszkaniu czy znaleźć lokal na 18 urodziny?

Wraz z nadejściem 18 urodzin zachodzi dużo zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła oddawać głos w wyborach, spożywać i nabywać alkohol, może starać się o posady urzędnicze oraz zaczyna płacić podatki. Lecz kończąc 18 lat rzadko myśli się o tak poważnych tematach – dla nastolatków najważniejsza jest możliwość zorganizowania niepowtarzalnej imprezy z przyjaciółmi. Alternatywą jest zawsze kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w domu będzie się jakoś wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Zatem lepszą drogą jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Częstokroć paru przyjaciół postanawia zorganizować razem imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnej sali, lecz w tym samym czasie umożliwia zredukować jednostkowe wydatki. Poszukując miejsca na zabawę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących przestronną salę taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która dostarczy smakowite menu imprezowe. Chciałbyś się bawić na świeżym powietrzu? Wynajmij salę urodzinową z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można postawić w nim przestronny namiot i zorganizować grill.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać organizując osiemnaste urodziny?

Wszyscy mają świadomość, że impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli spożywają napoje wyskokowe. Trzeba w związku z tym obligatoryjnie zadbać o to, by osoby niepełnoletnie, a takich może nie brakować wśród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Szałowy wystrój sali także jest niezmiernie ważny, aby zaproszeni kompletnie oddali się klimatowi imprezy. Wypada zatem postawić na lokal na urodziny, który zadba o ozdobienie przestrzeni zgodnie z wskazówek solenizanta oraz optymalnie rozstawi stoliki z przekąskami oraz napojami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na zabawie urodzinowej perfekcyjnie sprawdzi się menu finger food, składające się z małych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo skonsumować bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dobierze menu zarówno do charakteru zabawy, jak i do zasobności portfela i budżetu klienta.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Post Author: