Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Parking Balice - dowiedzcie się co może wam zaproponować.

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy dojechać do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, pojawi się problem: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw samochód pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem można zostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często oferują także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Post Author: