Chcesz zorganizować ważną imprezę? Sprawdź ofertę sal do wynajęcia

Chcesz zorganizować ważną imprezę? Sprawdź ofertę sal do wynajęcia

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak dobrej oferty sal do wynajęcia w Krakowie!

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne albo plenerowe pikniki dla pracowników i ich bliskich, których celem ukształtowanie głębokich więzi pomiędzy zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, np. po to, żeby uczcić osiągnięte sukcesy, jak również rozmaite gale dla wspólników biznesowych, kursy oraz konferencje. Takie imprezy wymagają dobrego przygotowania, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

O czym pamiętać wybierając lokal do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Jeśli nie posiadamy na terenie firmy przystosowanych pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich eventu, trzeba rozejrzeć się za propozycjami wynajęcia sal, które zmieszczą wszystkich zaproszonych gości uroczystości. Kluczowe jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoim wystrojem do rangi urządzanej uroczystości. Prestiżowe gale dla akcjonariuszy firmy, w trakcie których celebrowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie powinny mieć miejsca w byle jakim lokalu. Należy w takich sytuacjach wyprawić imprezę w wyjątkowym miejscu, które dobitnie podkreśli ważność wydarzenia. A jeżeli na event sproszeni zostaną goście nie zamieszkujący w bliskiej okolicy sali trzeba wybrać lokal, zlokalizowany obok rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez przeszkód można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Masz już lokal na imprezę? – pamiętaj o zamówieniu cateringu

W toku organizacji eventu firmowego nie wolno przeoczyć tak ważkiego elementu, jak dostarczenie zaproszonym gościom zimnych oraz ciepłych przekąsek i napojów. Idealnym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania kompetentnej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie we wskazaną lokalizację pysznych dań dla obecnych, ale także doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i zajmie się ustawieniem stołów. W trakcie pokazowych imprez wskazane jest także zapewnienie gościom najlepszej obsługi. Opłaca się zatem postawić na usługi firm cateringowych mających w swoim składzie wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko apetyczne, lecz i doskonałe wizualnie dania, a także kelnerów, którzy podadzą posiłki w elegancki sposób.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Post Author: