organizacja wesel kraków

Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Imprezy okolicznościowe, będące z reguły istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo wesela, komunie czy chrzciny, od dawna nie są już organizowane w mieszkaniach zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Teraz są to przyjęcia, w których uczestniczy nierzadko blisko stu gości. Zrozumiałe jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości sama zaplanować menu, a następnie naszykować oraz zaserwować potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa przewidziane jest na parę godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też daje się zauważyć ogromne zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – postaw na wykwalifikowanych kelnerów i kucharzy

Urządzanie wesela to silny stres, wywołany licznymi godzinami poświęconymi na sporządzanie listy gości, przygotowanie zaproszeń, wybór wystroju sali i wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także potrzeba zamówienia odpowiedniej ilości zakąsek i napojów podawanych podczas imprezy, a co kluczowe – przygotowanie gorącego obiadu, który urzeknie gości i zgromadzi ich przy wspólnym stole. Obiad na zabawie weselnej powinien mieć właściwą oprawę. Uczestnicy bowiem liczą na to, iż stoły będą wspaniale ozdobione i poprawnie nakryte, dania będą pyszne i ładnie skomponowane na talerzach, a także że obsługa na czas będzie serwować biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kelnerów, managerów i kucharzy, obytych w obsłudze eventów zarówno w plenerze, jak i tych odbywających się w tradycyjnych salach.

Catering weselny – podstawową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Wesela rządzą się własnymi normami, tak w kwestii atrakcji dla zaproszonych, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe z reguły posiadają ułożoną wstępnie listę sugerowanych dań głównych, deserów oraz napojów dopasowanych do estetyki wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy albo otrzymać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient ma więc możliwość sam skompilować jadłospis z sugerowanych dań. Trzeba jednak zaznaczyć, iż firmy cateringowe są też otwarte na nowe propozycje i nierzadko na życzenie kontrahenta decydują się na przyrządzenie unikalnych zestawów potraw.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: