Dowiedz się, gdzie zamówić domy góralskie całoroczne, wejdź na http://domygoralskie.com/realizacje.html.
Drewniana architektura przez dziesięciolecia była zastępowana przez budynki betonowe. Dziś jednak zauważyć można fakt, że ich popularność stopniowo się zwiększa. Rzecz jasna nie dzieje się tak bez przyczyny – domy drewniane posiadają bowiem mnóstwo atutów. Najważniejszym okazuje się na pewno styl – pasują tak do miejskiej, jak i wiejskiej architektury. Istotne jest także to, że domy drewniane są bezpieczne dla przyrody, bowiem są wznoszone tylko z odnawialnych surowców. Drewno potrafi też pochłaniać promieniowanie wydzielane przez sprzęty RTV i oczyszczać powietrze, a to sprawia, iż ich mieszkańcy wydajniej sypiają i dbają o swoje płuca.
Najpopularniejsze projekty domów góralskich
Najczęściej spotykanym rodzajem domów drewnianych są rzecz jasna budynki przywodzące na myśl tatrzańską zabudowę. Często budowane są z bali, zaś styl ich wykończenia nawiązuje do twórczości Stanisława Witkiewicza. Rzecz jasna zauważymy również projekty domów góralskich, które wykonane są we współczesnym guście. Nierzadko też widuje się projekty domów góralskich, które łączą rozmaite stylistyki – na przykład elementy murowane. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez strachu możemy zamówić także, jeśli zamierzamy wybudować je poza Tatrami.
Kto wykona projekty domów góralskich?
Nie zapominajmy, iż na komfort mieszkania w domu góralskim wpływa przede wszystkim projekt, według jakiego został wzniesiony. Z tego względu stawiając na podobne rozwiązanie, warto obejrzeć dotychczasowe realizacje architekta i przeczytać, co sądzą o nim wcześniejsi zamawiający. Ważne jest, aby w jego portfolio znalazło się wiele projektów domów góralskich – przez to zyskamy gwarancję, że nasze zlecenie zostanie dobrze wykonane i spełni nasze oczekiwania. Przy poszukiwaniach warto również sprawdzić się, czy projektant współpracuje z firmą, która wybuduje obiekt – dzięki temu wszystko przebiegnie szybciej.
Dane adresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392
Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail:
[email protected]