Producent drzwi drewnianych – szeroki wybór produktów i kompleksowa obsługa

Producent drzwi drewnianych – szeroki wybór produktów i kompleksowa obsługa

W tym miejscu znajdziesz więcej szczegółów o ofercie producenta drzwi wewnętrznych drewnianych.

Oknostol to firma, która może pochwalić się wieloletnią praktyką w wytwarzaniu różnego typu modułów okien i drzwi drewnianych. Lata funkcjonowania na rynku spowodowało, że jej specjaliści zapewniają klientom wysoką jakość sporządzanych produktów oraz usług. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich solidność, ale także najwyższa ergonomia, osiągnięte dzięki zastosowaniu podczas ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Poza oknami Oknostol wytwarza także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji oraz składaniu modułów stolarki otworowej pracownikami firmy kieruje troska o osiągnięcie kilku ideałów: absolutnego bezpieczeństwa produktów, całkowitej wygody ich użytkowania, najwyższej jakości, a także zadowolenia konsumenta.

Oknostol – małopolskiego producent okien i drzwi

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych cechuje się ogromną troską o jakość własnych wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez to przedsiębiorstwo to bardzo dobre rozwiązanie dla wymagających konsumentów szukających całkowicie ergonomicznych i solidnych produktów. Gwarantują one domownikom wysoki komfort – efektywnie tłumią zewnętrzne hałasy i tworzą znakomitą izolację termiczną, co jest ważne nie tylko zimą, ale też podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie dużą wagę przykłada także do kwestii bezpieczeństwa własnych produktów, w związku z tym wyposaża się je w nowoczesne zabezpieczenia utrudniające włamania. Całość uzupełnia ich niestereotypowe, przyciągające wzrok wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol produkowane są tylko z surowców najwyższej jakości, toteż zachowują przez długi czas zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Producent drzwi drewnianych – nieodpłatne doradztwo

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne producent z Małopolski wyróżnia się także w sferze obsługi klientów. Wszyscy, którzy korzystają z usług Oknostol otrzymują darmową konsultację przy wyborze stosownego modelu drzwi, jak również pomiar w domu, dzięki któremu zamontowanie drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zamówienia drzwi drewnianych wykonanych według ich osobiście przygotowanego szkicu, znakomicie dostosowanych do ściśle sprecyzowanych wyobrażeń. Tyczy się to nie tylko sposobu wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy, ale też ich wielkości.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Post Author: