Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Skorzystaj z umiejętności architekta wnętrz Kraków.

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma znaczne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy więc zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. By jego propozycje zostały zrealizowane, zwykle potrzebny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt zapewnia także wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Post Author: