Lekki i odporny na uszkodzenia mechaniczne – trapez na dach

Lekki i odporny na uszkodzenia mechaniczne – trapez na dach

Sprawdź, gdzie kupić blachy trapezowe, wejdź na https://www.regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe dachowe tworzą mocne pokrycie, są tanie i mogą być stosowane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Trapez na dach – niedroga a jednocześnie odporna blacha

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej układania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony też ze względu na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej stosowana do kładzenia pokryć dachowych i może być znakomitą alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie można zastosować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa bardzo dobrze sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Najlepiej prezentuje się na budynkach z dachem o ogromnej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być też wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych względów nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Blacha trapezowa będzie również wspaniale prezentować się jako wykończenie składnic, wiat lub budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachową powinno się zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż towar jest najwyższej klasy i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę barw blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. rynny dachowe.

Dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Post Author: