kontener na gruz, kontener na odpady

Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Kontenery na odpady mają istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontenery budowlane – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te typy pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy dużo typów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy symetryczne i asymetryczne oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener lub otwarty. Na budowach często stosowane są również kontenery do transportu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie opróżnić.

Dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Post Author: