Jak współpracować z architektem?

Jak współpracować z architektem?

Na joannaklusak.com dowiesz się jak skorzystać z usług architekta Kraków.

Wzniesienie domu to z całą pewnością najistotniejsza rzecz w życiu każdego z nas. Warto zatem starannie to obmyślić oraz skorzystać wtedy z porad specjalistów. Szczególny wpływ na to, jakie efekty dadzą podejmowane przez nas działania, wywrze na pewno projekt domu. Możemy wprawdzie kupić gotowy dokument, lecz chcąc mieć pewność, iż dom okaże się taki jak sobie wymarzyliśmy, warto skorzystać z porad architekta. Z uwagi na fakt, że większość czytelników nie wie, czym rzeczywiście się para, powinniśmy powiedzieć na ten temat parę zdań.

Czym zajmie się architekt?

To, czy projekt zaspokoi nasze potrzeby, jest zależne szczególnie od wyników rozmowy z architektem. Zwracając się do architekta musimy wiedzieć, jakich cech oczekujemy po budowanym domu i potrafić przekazać mu to. Powinniśmy też zapoznać się z najistotniejszymi ustawami na temat budownictwa – przez to bez problemu się dogadamy z architektem. Nie trzeba oczywiście się stresować, ponieważ w razie wątpliwości mamy prawo liczyć na jego pomoc.

Architekt stworzy projekt wykonawczy i budowlany

Najpierw architekt stworzy projekt budowlany. To ten projekt będzie rozpatrzony przez urzędników przed daniem nam pozwolenia na rozpoczęcie inwestycji. Powinny znaleźć się w nim rozwiązania, na których będzie oparta planowana budowa. Projekt wykonawczy posłuży zaś do zatrudnienia firmy budowlanej oraz będzie niezbędny podczas odbioru inwestycji. Treść obu dokumentów regulują odpowiednie ustawy.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Post Author: