drzwi drewniane na wymiar

Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Wspaniałym rozwiązaniem aranżacyjnym, używanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym stylu, są nadal drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Prezentujemy najistotniejsze parametry i alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane z dębu, sosny oraz mahoniu

Drewno to naturalny materiał, który użyty jako fragment aranżacji wnętrza powoduje, że staje się ono ciepłe i bardziej intymne, a należycie konserwowany może przetrzymać w bardzo dobrym stanie wręcz dziesiątki lat. Nowoczesne techniki pozwalają doskonale łączyć właściwości drewna z zapotrzebowaniem współczesnego nabywcy, co skutkuje produkcją drzwi cechujących się wyrafinowanym wyglądem i znaczną ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się niewielkim stopniem rozszerzalności (czyli nie deformują się) oraz odpowiednią izolacją termiczną. Opcja pomalowania ich zewnętrznej powierzchni dowolnym kolorem, bejcą albo lakierem powoduje, iż tego rodzaju drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach różnego typu – zarówno zaaranżowanych w nowomodnym, minimalistycznym stylu, jak i apartamentach utrzymanych w stylistyce industrialnej. W sprzedaży dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z dębu, sosny czy mahoniu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone ekologicznymi lakierami na bazie wody, wersje z progiem lub bez oraz masę innych typów, które zachwycają walorami estetycznymi i rewelacyjnie wyglądają przez dziesięciolecia.

Drzwi drewniane produkowane są także na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chcesz założyć w swoim mieszkaniu albo sali konferencyjnej biura skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub nietypowym formacie? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takim przypadku rekomenduje się zaufać doświadczonym przedsiębiorstwom, które oferują bezpłatny pomiar, fachowe konsultacje, jak również możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, a przy tym daje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta i przykładowo wykończyć je szkłem – m.in. szybami bezpiecznymi, ornamentowymi czy witrażowymi, co bez wątpienia zwiększa ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być też posiadać w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Post Author: