Domy drewniane nowoczesne – atuty

Domy drewniane nowoczesne – atuty

Na http://bit.ly/2cUspGi zlecisz wykonanie projektów domów drewnianych nowoczesnych fachowcom.

Polacy coraz częściej decydują się na budowanie domów z bali. Nowoczesna konstrukcja powoduje, że tego typu budynki nie tylko wyglądają wyjątkowo stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą służyć jako budynki całoroczne? Jak znaleźć architekta, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – tańsze niż domy z cegły

Nowoczesne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Polacy chętnie decydują się na zaprojektowanie takich nieruchomości, ponieważ posiadają one mnóstwo walorów. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza ogromne oszczędności. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wznoszone z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o czynności związane z ze schnięciem tynków. Projektanci twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej popularne. To kompozycja innowacji z górskim klimatem. Z jednej strony urzekają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie domki. Z drugiej strony dzięki zastosowanym rozwiązaniom dają komfort taki sam jak tradycyjne nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – jak znaleźć projektanta

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości zrobione z surowca naturalnego, co powoduje, że są całkowicie ekologiczne. Dzięki zastosowaniu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na alergie czują się po prostu lepiej. Domy z bali charakteryzują się wspaniałym poziomem izolacji cieplnej, nie musimy ich dodatkowo docieplać. Dodatkowym walorem są cienkie ściany, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można konstruować również w zimie, bo wszystkie roboty wykonywane są z pominięciem mokrych etapów. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Post Author: