projekty budowlane Kraków, Kraków architekt, biuro projektów Kraków

Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Biuro architektoniczne świadczy obszerny wachlarz usług – spełnia marzenia osób, które pragną osiedlić się w wygodnym i ergonomicznym domku, ale też kieruje swoją ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt może opracować całościowy projekt budynku, a później czynnie sprawować kontrolę nad rozwojem prac, zaplanować renowację domu bądź wystąpić z propozycją aranżacji już istniejących rezydencji, a także zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak pomoże Ci doświadczona pracownia architektoniczna?

Interesują Cię pomysłowe, nowatorskie projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się spośród pozostałych budowli w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie wygodny, a zarazem praktyczny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany uwzględniające współczesne trendy w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektowe – co zrealizowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, jak i budynków publicznych oraz wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje obejmują między innymi biura, obiekty rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy mieszkania na wynajem. Organizacja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki projektowanego budynku oraz indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro projektowe może też przygotować plan obszernych i funkcjonalnych garderób, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Post Author: