Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zlecić profesjonalistom

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zlecić profesjonalistom

Sklep WooCommerce. Zdobądź więcej informacji.

Masz firmę i chcesz rozszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPress, jak również jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i startujesz od zera, sklep WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Dlaczego warto utworzyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużą popularność zdobyły witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że ekspresowo opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano tej wtyczce, ma niemało atutów. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z stosując bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dotrzeć do pokaźniejszej grupy klientów. Na skutek użycia dedykowanych wtyczek rozrasta się również elastyczność sklepu. W paru krokach można w nim założyć bramki płatności i udostępnić użytkownikom przekazanie opłaty za zakupy m.in. przez DotPay.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce pozwala też na ewaluację sprzedaży (udostępnianie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz podpięcie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – jedynie niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale też zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami cyberprzestępców oraz użycie jedynie przetestowanych, niezbędnych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce spece zbudują też blog, na którym łatwo można przekazywać klientom informacje o promocjach oraz nowych towarach lub zamieszczać poradniki i recenzje oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Post Author: