Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/ zamówisz pozycjonowanie stron internetowych Kraków.

Popularność internetu oraz wygoda użycia go w celu znalezienia potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, że każda marka chce aktualnie wybić się w sieci. Naturalnie, samo założenie strony www nie znaczy, że nowi klienci do nas trafią – kluczowa jest przecież obecność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, które funkcjonują jedynie na niewielkim obszarze lub wręcz w jednej miejscowości, np. w Bydgoszczy czy też w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swoim mieście

Internauci poszukując w wyszukiwarkach usług czy też sklepów stacjonarnych korzystają głównie z fraz lokalnych, innymi słowy mających w składzie nazwę danego miasta, przykładowo “sklep obuwniczy kraków”, “masażysta kraków” czy “restauracja włoska kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych przedsiębiorstw na pokazanie swoich usług potencjalnym klientom, mieszkającym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, iż działania SEO ukierunkowane są na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu oraz zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem oraz tworzeniem stron internetowych od prawie 15 lat. Przez ten czas dobrze poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron firmowych i tym samym zdobyć nowych klientów. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building, jak również uzupełnienie treści. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a klient może kontrolować w dowolnej chwili efekty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Post Author: