Komu powierzyć utrzymanie strony na WordPressie?

Komu powierzyć utrzymanie strony na WordPressie?

Zleć aktualizację wtyczek.

WordPress, opracowany w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najczęściej używanych systemów zarządzania treścią. Ponieważ jest szybki i łatwo można opanować podstawy posługiwania się nim, stosuje się go w tej chwili do tworzenia sklepów internetowych oraz wielopłaszczyznowych stron firmowych. Jednakże ten system zarządzania treścią bywa źródłem przykrych niespodzianek, dlatego ważną i konieczną usługą jest aktualizowanie WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj regularnej instalacji kolejnych wersji CMS-a

Utrzymywanie strony internetowej na najświeższej edycji CMS-a jest bez wątpienia nadrzędnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Nagminnie jednak firmy po zaprojektowaniu strony lekceważą regularne wdrażanie nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na cyberataki czy infekcję przez malware. Oprócz tego, mimo że WordPress jest dość łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z nieoczekiwanymi komplikacjami z właściwym funkcjonowaniem sklepu lub strony. Stąd też istotne jest, by działanie to przeprowadzał zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie wydziału IT, powinno się zlecić aktualizację WordPressa specjaliście.

Aktualizacja WordPressa – oferta dla freelancerów i małych i dużych firm

Oferta opieki nad stroną internetową to usługa kierowana przede wszystkim do odbiorców biznesowych, zarówno małych jak i większych podmiotów, którzy troszczą się o poprawne oraz nieprzerwane działanie ich strony firmowej oraz ochronę jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest także freelancerom i blogerom utrzymującym prywatne strony www. W podstawowym pakiecie usługi znajduje się przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych oraz likwidowanie następstw ataków. W ofercie wyższych pakietów dostępne są też rozmaitego rodzaju monitoringi (m.in. logowań użytkowników, zmian wtyczek i zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Post Author: