Sztuczne rzęsy w paskach lub kępkach – które wybrać?

Sztuczne rzęsy w paskach lub kępkach – które wybrać?

Kup sztuczne rzęsy na https://houseofbeauty.com.pl/c/53-rzesy.

Gęste i długie rzęsy to najwspanialsza wizytówka każdej kobiety. Współcześnie nawet panie, którym los poskąpił wyrazistej oprawy oczu, mogą zachwycać zniewalającym spojrzeniem – rozwiązaniem są przedłużane rzęsy. Z surowców są one produkowane i czy charakteryzują trwałością?

Sztuczne rzęsy – naturalne lub syntetyczne

Przedłużane rzęsy to łatwy i pewny sposób na idealne wykończenie makijażu. Pragniesz kupić wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które przyniosą trwałe i bezkonkurencyjne rezultaty? Najpopularniejszym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek i na pasku. W ostatnim wypadku wszystko co należy zrobić to przylepić pasek do powieki górnej tuż nad zarysem naturalnych rzęs – skutek jest natychmiastowy. Sztuczne rzęsy w kępkach są przeznaczone natomiast do zagęszczania rzęs, ale można je zastosować wyłącznie na zewnętrznych kącikach powiek. Dostępne w sprzedaży warianty rzęs są produkowane z wysokiej klasy tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru, ale także z naturalnych materiałów, takich jak proteiny jedwabiu, sterylizowane ludzkie włosy bądź włoski z futra norek syberyjskich. Ostatnio powodzeniem cieszą się również rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – pamiętaj o akcesoriach

Przedłużane muszą być nie za ciężkie, żeby nie przeciążać oka i gwarantować maksymalny wysoki komfort, a przy tym łatwe aplikacji i bardzo mocne. W sklepach znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty wielokrotnego użytku wspaniale sprawdzające się na eleganckich imprezach. Masz już przedłużane rzęsy? Pamiętaj, iż do ich zakładania potrzebne są dodatkowe przybory – pęseta, jak również hipoalergiczny klej nie wywołujący reakcji alergicznej. Po usunięciu sztucznych rzęs, powieki warto posmarować specjalną odżywką, która wzmocni prawdziwe włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]

Post Author: