Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Zobacz, gdzie nabyć słój z kranikiem.

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych napojów i deserów. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoiki mają duże pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest wspaniała ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on regularnie wykorzystywany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania lemoniad, soków, kompotów i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego plusem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: