Słoiki i butelki szklane w hurcie – co oferują hurtownie?

Słoiki i butelki szklane w hurcie – co oferują hurtownie?

Hurtownia słoików - tu zawsze zakupisz wszystko, czego potrzebujesz!

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, iż przeważająca część rynku wyrobów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to także sektor, w którym świetnie radzą sobie mniejsze firmy, o ile znajdą klienta na swój ekologiczny, autorski czy też smakowity wyrób. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi zostać zapakowana tak, by towar dłużej zachował świeżość, a zatem np. w szklane słoje i butelki. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, że są ekologiczne, ponieważ można je recyklingować.

Butelki oraz słoiki w hurcie to sposób na optymalizację wydatków

Wiadomym jest, że oferty sprzedaży kierowane do odbiorcy indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest małą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. dżemy, pasty warzywne czy soki, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Zakup butelek oraz słoików w hurcie jest zatem dla niego nie tylko metodą redukcji wydatków, bo zamawiając towar na palety przeważnie można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników ze szkła jeszcze bardziej zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u rodzimego dystrybutora słoików i butelek. W ten sposób także dostanie towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu kupisz słoiki oraz butelki w paletach

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności słoje oraz butelki ze szkła doskonałe do rozlewania piwa, soków lub wina. Dostarczane są one do klienta na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od rozmiaru opakowań – po 400, 1400, a nawet 4000 sztuk danego pojemnika. Podmioty dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą też odebrać zakupiony towar samodzielnie z magazynu sprzedającego. Razem z paletą butelek bądź słoików w hurcie można także zamówić odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, kapsle czy nakrętki dopasowane do danego typu opakowania.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: