Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Skieruj się tu jeśli jesteś zainteresowany Renault części Kraków

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. Polacy kupili ponad 5500 modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i pragniesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, silnika, podwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji użytkowników wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu uskarżają się właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Post Author: