Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Chcesz kupić drukarki 3D? Zobacz tu

W ofercie firmy CadXpert znajdują się tylko urządzenia od najlepszych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej sprzedaży, pracują między innymi w technologiach: PolyJet, FDM i SLA.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania i maszyny. Oszacowano, że stosując drukarki 3D oraz inne produkty Stratasys można obniżyć wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony nieomalże o 90%. Kluczowe założenia pracy ekspertów firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i drukarek 3D, jak również wsparcie merytoryczne i techniczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Kolejnym uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs tworzy niezmiernie zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w nowej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi typ technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się bezproblemową obsługą oraz funkcjonalną budową. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Z pewnością lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, w związku z tym można uzyskać tożsame makiety, co jest niezmiernie pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki mają szerokie zastosowanie w przeróżnych sektorach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany druk jest solidny oraz precyzyjny, a w czasie procesu drukowania nie pojawiają się zniekształcenia ani przesunięcia warstw.

Dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Post Author: