Odświeżacze powietrza – stosuj tam, gdzie liczy się dobre wrażenie

Odświeżacze powietrza – stosuj tam, gdzie liczy się dobre wrażenie

Znajdź neutralizatory zapachu.

Na to, jak mieszkanie będzie oceniane przez gości, ma wpływ nie tylko jego wygląd. Równie istotny jest zapach. Niestety, nawet przy utrzymaniu idealnego porządku, nie jesteśmy w stanie wyeliminować z domu wszelkich przyczyn niemiłych woni. Mogą one pochodzić z kuchni, toalety, jak również pozostałych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz metod, pomogą zamaskować przykre zapachy, a niekiedy zupełnie je usunąć, jest naprawdę szeroki. Najlepsze efekty zapewnia stosowanie neutralizatorów zapachu.

Profesjonalne odświeżacze powietrza – koncentraty i wkłady do muszli

Odświeżacze powietrza występują w różnych formach, co sprawia, że bez problemu dopasujemy je do indywidualnych wymogów. Bardzo popularna postać, w jakiej występują profesjonalne neutralizatory zapachu to płynny koncentrat. Należy rozrzedzić go wodą w odpowiedniej proporcji, a w następnej kolejności przelać do pojemnika z rozpylaczem i użyć w danym pomieszczeniu. Odświeżacze powietrza mają także inne postacie – m.in. specjalnych wkładek do muszli klozetowej czy też pisuaru, jak również automatycznych rozpylaczy, które uruchamiają się po ujawnieniu odpowiedniego stężenia jakiejś substancji bądź w określonych godzinach.

Neutralizatory zapachu – używane w ogólnodostępnych toaletach

Profesjonalne neutralizatory zapachu, w przeciwieństwie do preparatów opracowanych z myślą o domowym użytku, są przewidziane do szerszych zastosowań. Podstawową kategorię ich odbiorców stanowią firmy sprzątające. Za ich pomocą mogą w porządkowanych toaletach i innych pomieszczeniach zlikwidować nieprzyjemne nuty. Neutralizatory zapachu są także wykorzystywane przez inne firmy – na przykład MOP-y na autostradach, lokale gastronomiczne bądź kina, a także placówki takie jak przedszkola i urzędy i pozostałe podmioty posiadające własne, ogólnodostępne toalety.

Dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Post Author: