Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Chcesz nabyć etykiety na bimber? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Tradycja dawania prezentów na przeróżne okazje znana jest od tysiącleci i od samego jej źródła jednym z najczęściej przekazywanych i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie akceptowanych podarunków, jest alkohol. Wiele ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na urodziny, Sylwestra lub ślub. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety na wódkę – alkohol jako wyjątkowy podarek od nowożeńców

Na obiadach weselnych trunki nie tylko są rozstawione na stolikach, ale też dość często Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki podarunek jest uważany za rodzaj wdzięczności za przyjazd na ślub. Lecz taka butelka z wódką może również stać się w interesującą pamiątką, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety na wódkę, umieszczając na nich informację o wyrazy podziękowania, imionach Państwa Młodych czy dacie i miejscu wesela. Etykiety weselne można zamówić w różnych barwach i wzorach, w związku z tym bez trudu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji nowożeńców. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można użyć nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na imprezie imieninowej lub wieczorze panieńskim.

Spersonalizowane etykiety na bimber – ozdabiaj własne trunki

Etykietami z indywidualnym tekstem można ozdabiać butelki z domowej piwniczki. Jeśli wytwarzasz własne nalewki, soki czy wina, a następnie dzielisz się nimi z rodziną czy też znajomymi przy rozmaitych okazjach, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę zwykłej flaszki. Oprócz tego butelki można także oznaczać przy użyciu kolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: