Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Jeśli potrzebujesz maseczki wielokrotnego użytku, koniecznie sprawdź https://bit.ly/2Enku3J

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na wszystkie kraje, nieodwołalnie przeistoczyła nasz bieg życia i kontakty społeczne. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają nieodzowność stosowania licznych środków, które mają zabezpieczać nas przed rzeczywistym zagrożeniem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do apteki czy kina, gdzie najczęściej przebywamy w większej gromadzie ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia nosić na nosie i ustach maskę ochronną. Jak natomiast postąpić, jeżeli dusimy się w zwykłej maseczce z tkaniny?

Komfortowa mini przyłbica chroni tak samo jak maska chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że ochronne maski z materiału są nieporęczne i mają trudności z oddychaniem w trakcie ich używania, mogą zakupić mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield. Chroni ona przed kontaktem z wirusem w podobnym zakresie jak maseczka chirurgiczna, a więc kryje usta oraz nos, ale jednocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi zaletami są solidność, komfort i jedynie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 10g. Ta mini przyłbica sporządzona jest z tworzyw, dzięki którym może być wykorzystywana wiele razy. Jej przezroczystą przysłonę po każdorazowym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą całość można także czyścić ręcznie (nawet do 30 razy) w wodzie z detergentem.

Mini przyłbica – dla osób pracujących oraz astmatyków

Ochronną przyłbicy rekomenduje się stosować każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, ale i wygodę. Osoby w podeszłym wieku, mające problemy z oddychaniem, mające ukończony 50 rok życia czy sportowcy docenią swobodę jaką daje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też rekomendowana wszystkim, którzy są zobligowani zakładać maski ochronne w czasie pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej używanie przez kilka godzin nie drażni. Młodzież z całą pewnością uzna za zaletę również to, iż nie zakłóca ona działania funkcji FaceID.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: