Kwasy omega, białko, witaminy – pełnowartościowe pasza dla koni

Kwasy omega, białko, witaminy – pełnowartościowe pasza dla koni

Zobacz, gdzie zamówić paszę dla koni.

Szukasz profesjonalnych pasz gwarantujących zwierzętom optymalny poziom substancji odżywczych? Duży wybór takich produktów znajdziesz w bogato zaopatrzonym sklepie internetowym Horse-Trade.pl! Jaka pasza dla koni jest dostępna w jego sprzedaży?

Pasza dla koni – popularne i cenione marki

Sklep internetowy Horse-Trade.pl posiada szeroki wachlarz asortymentu – pasze dla koni, koncentraty paszowe, suplementy na stawy, witaminy i minerały, otręby ryżowe, produkty wspierające pracę układu pokarmowego, oddechowego, ruchu, nerwowego, jak również odpornościowego. W ofercie znaleźć można pasze cenionych i popularnych marek, między innymi: Besterly, Pavo, Dodson&Horrell, Pro-Linen, Hoveler, St. Hippolyt czy Eggersmann. Produkty charakteryzują się pełnowartościowym składem, a przystępność cen powoduje, że klienci ochoczo sięgają po asortyment sklepu.

Wybierz najlepsze pasze dla koni

Pasza dla koni dostępna jest w formie granulatu, sieczki oraz musli. Wysokie nasycenie składników odżywczych, takich jak kwasy tłuszczowe omega, białko czy witaminy podnoszą ogólną kondycję zwierzęcia, stan jego sierści i skóry. Pasze dla koni stworzono z myślą o różnych potrzebach zwierząt – klienci znajdą więc paszę dla koni starszych, bez apetytu, cierpiących na alergię, otyłych lub mających problem z utrzymaniem wagi, jak również narażonych na znaczne obciążenia, np. podczas zawodów. Na szczególną uwagę zasługują także produkty przeznaczone dla źrebaków. Wybierając pasze dla koni pamiętajmy zawsze, że powinny one uwzględniać indywidualne potrzeby zwierzęcia i zaspokajać jego zapotrzebowanie na substancje odżywcze.

Dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Post Author: