Kapsułki Dolce Gusto – zamienniki są dostępne w sprzedaży

Kapsułki Dolce Gusto – zamienniki są dostępne w sprzedaży

Kliknij tutaj po więcej informacji o Nescafe Dolce Gusto kapsułki.

Ekspresy do kawy oparte na systemie Dolce Gusto na dobre wtopiły się w krajobraz polskich kuchni. Urzekła nas nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają łatwy dostęp do aromatycznych mieszanek kawy. Smakosze tego napoju z czasem zrozumieli, iż nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, więc na rynku szybko powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka marek, które zaczęły powoli podbijać serca zwolenników kawy.

Czy można kupić zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto pochodzą z różnych europejskich krajów, w tym również z Polski. Rzecz jasna, kiedy myślimy o pysznej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której podawane jest aromatyczne espresso. Nie dziwi zatem, iż najszerszy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, a także kawy składające się tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, mocną i wyrazistą Ristretto, delikatną i łagodną Cremosę oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował także własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie kawy i czekolady (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Pozostali europejscy producenci kapsułek w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który oferuje smaczną czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje również aromatyczną czarną kawę Intenso o mocnym smaku, a także dwie jej dwie jej odmiany z domieszką mleka – Con Leche, z którego można przygotować napój o pojemności 120 ml, i Cortado – kawę o pojemności 40 ml.

Ceny zamienników kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich cena w sklepach internetowych jest zazwyczaj o kilkanaście procent mniejsza, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za nieco ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na rynku ekspresów działających na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie negatywnie na nasze urządzenie, spytajmy o to sprzedawcę ewentualnie poszukajmy na stronie sklepu spisu ekspresów zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Post Author: