balon na wino, baniak na wino, gąsior na wino

Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – niecodzienny upominek

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako oryginalny podarunek dla bliskich – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, jubileuszu czy zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to także znakomita dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół baniak na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom na wino bez trudu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: