Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

Potrzebujesz potników? Wejdź na http://tinyurl.com/ybk5h67v.

Czapraki to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia podczas jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki dla koni – stosowanie i konstrukcja

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które przynoszą zwierzęciu komfort, a przy tym chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu odpowiednich materiałów doskonale chłoną wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli chcesz nabyć wysokiej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, podszyte szybkoschnącym materiałem, posiadające siateczkę absorbującą pot koni bądź wyprodukowane z bawełny. Dobrze zaplanowana konstrukcja gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, żeby bardzo dobrze dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a zarazem poprawiały wygodę jazdy. Wybrane modele są wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też wyróżniają się wizualnie. Produkty te dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Post Author: