Masz mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer 3D po firmie

Masz mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer 3D po firmie

Uzyskaj więcej szczegółów o wirtualnym spacerze Gorlice.

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa lub nieruchomości, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednakże ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Jak wygląda wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia, które tworzą realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do kolejnych lokalizacji nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery publikuje się m.in. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element Google przekierowuje nas do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani dodatkowe koszta. Możemy go jednak prezentować klientom na stronie www naszej firmy.

Dlaczego opłaca się stworzyć wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Główny z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy i korzystne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli w wizytówce Google oraz na naszej stronie internetowej opublikujemy wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas częściej od konkurencji nie posiadającej spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też bardzo proste. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – bardzo szybko przygotują taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi pokojami do wynajęcia. Można też zaprezentować tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, np. salon piękności lub restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać również wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, by zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Post Author: