Gadżety dla biegacza – prezent dla uczestników z logo organizatora

Gadżety dla biegacza – prezent dla uczestników z logo organizatora

Bieganie stało się w ostatnim czasie preferowaną dziedziną sportu wielu Polaków. To aktywność, którą można praktykować w dowolnym miejscu, ponieważ nawet w pokaźnych aglomeracjach znajdują się spore tereny zielone i bulwary, gdzie można biegać. A co najistotniejsze – jogging dużo nie kosztuje. Wystarczą wszak absorbujący pot t-shirt, solidne obuwie i odrobina samozaparcia.

Popularnie gadżety dla biegacza – nie tylko t-shirty i numery startowe

Również w niedużych miasteczkach co roku odbywają się półmaratony, w których biorą udział nie tylko amatorzy tego sportu, ale i zawodowcy. Zapisanie się na tego typu event sportowy nierzadko łączy się z nieznaczną wpłatą, w ramach której poza dopuszczeniem do startu uczestnicy odbierają również kilka gadżetów. Podstawą takiego pakietu startowego na ogół jest t-shirt biegowy, numer startowy, niekiedy napój izotoniczny. Jednak coraz częściej promotorzy maratonów dorzucają do nich więcej gadżetów dla biegacza. Na bardziej ekskluzywnych eventach sportowych mogą to być np. pas sportowy na biodra, tzw. nerka, opaska do biegania na ramię, w której można umieścić klucze bądź telefon, czy też nieduży ręcznik do wytarcia potu. Zawodnicy bardzo cenią sobie takie zestawy gadżetów, ponieważ nawet jeżeli nie zdobędą w zawodach wysokiego miejsca, to koszulka z nazwą imprezy pozostanie na zawsze pamiątką z partycypacji w biegu. Co istotne, jest to pamiątka użyteczna, którą biegacz może wykorzystywać w czasie codziennych treningów.

Użycie gadżetów dla biegaczy w działaniach promocyjnych

Duże i mniejsze wydarzenia sportowe raczej nie poradzą sobie bez wsparcia sponsorów pokrywających koszty ich organizacji. Na ogół logotyp organizatorów i patronów biegów umieszcza się nie tylko na ulotkach czy banerach promujących wydarzenie, ale też i na gadżetach przekazywanych uczestnikom. W zależności od rodzaju tkaniny czy surowca, z którego wykonane są gadżety dla biegaczy, do naniesienia na nich logotypu sponsorów wykorzystywane są różnorodne techniki nadruku. W przypadku t-shirtów jest to zwykle sitodruk, który zapewnia dużą żywotność grafiki.

Post Author: