Dla kogo kurs digital painting?

Dla kogo kurs digital painting?

Zobacz digital painting kurs na domin-krakow.pl.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie używana między innymi w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej i filmowej. Chcesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć fantastyczne postaci, a także obrabiać grafikę w Photoshopie. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie kursanci poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak stosować warstwy i maski, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, prowadzą korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, reklamą, grami komputerowymi i animacją.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Post Author: