Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Znajdź psychologa UK na miarę Twoich potrzeb! Skieruj się tu.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy chętnie poczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Aktualnie przez Brexit zjawisko emigracji praktycznie zanikło, lecz nadal nie brakuje chętnych do pracy czy rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii generuje ogrom kłopotów, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia specjalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu okolicznościach jest potrzebny?

Pobyt na emigracji oraz mające z tym związek odseparowanie od bliskich, a także zatrudnienie w obcym kraju, generują mnóstwo problemów, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Rozłąka z bliskimi często wywołuje bardzo duży stres. Do tego w wielu przypadkach dochodzą także trudności z dostaniem etatu czy nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który nadal jest na porządku dziennym, powoduje, iż błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy nasilenia odruchów agresywnych. Odruchy tego rodzaju wyjątkowo trudno jest poskromić bez wsparcia psychologa. Z tego powodu nie wolno bać się sięgania po pomoc specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka wizyta?

Każda rozmowa z psychologiem ma miejsce w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie rozmowy zostaną powierzone osobie postronnej. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy ukrywać problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, jak radzić sobie ze stresem, a także pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta przeprowadzana jest po polsku, dzięki czemu odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się wszak martwić się tym, czy zostanie zrozumiana i czy sama prawidłowo pojmie to, co mówi do niej specjalista.

Dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Post Author: