O leczeniu falą uderzeniową

O leczeniu falą uderzeniową

Potrzebujesz urządzeń do fali uderzeniowej? Skieruj się na ten adres.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia, która pomaga leczyć dolegliwości różnego rodzaju. Jak jest stosowana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie używane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często wykorzystywana w rehabilitacji, ortopedii, medycynie sportowej, kosmetologii, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się wysoką efektywnością w walce z różnymi dolegliwościami. Dzisiejsze urządzenia do fali uderzeniowej niezwykle precyzyjnie aplikują impulsy, co daje wyjątkowo dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają między innymi w przypadku chorób związanych z narządami ruchu, takich jak bóle w okolicy bioder, bóle nadgarstka, ostroga piętowa czy zespół bolesnego barku. Urządzenie do fali uderzeniowej może być używane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów i fizjoterapeutów.

Aparat do fali uderzeniowej – wysoka efektywność

Używane współcześnie urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa niezależne kanały oraz aplikatory, co pozwala na prowadzenie leczenia u dwóch osób w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zredukowanie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową jest skuteczna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Dane adresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]

Post Author: