Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Szukasz szczegółowych informacji o wyprawach górskich dla początkujących? Świetnie trafiłeś! Skieruj się w to miejsce.

Lubisz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym turystą, który ceni pewne i świetnie przygotowane eskapady pod opieką zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, które prowadzą na szczyty nieomal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które cenią dynamiczny wypoczynek i dysponują pewnym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. Żeby partycypować w wyprawie niezbędna jest mocna kondycja fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy typ to oferta dla turystów sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o dużej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane doznania. Umożliwiają przy tym wcielenie w życie pragnień i sprawdzenie się w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia zawodowych liderów i przewodników znających specyfikę górskiego obszaru, ale też chętnie dzielących się swoim doświadczeniem z członkami ekspedycji. Potrafią oni również zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Dolomity i Alpy.

Dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Post Author: