automatyczna obsługa należności

Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Prowadzący własne przedsiębiorstwa wciąż poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a równocześnie zredukować czas przeznaczany na obsługę części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale też automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Jak funkcjonuje Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a potem obserwuje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko największych podmiotów, ale też i tych małych, które w miesiącu wystawiają mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, nadzwyczaj wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie napotykają problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy przyda się w Twojej firmie

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to pomocna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, w związku z tym świetnie sprawdzi się w uczelniach prywatnych czy językowych, czy wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się także hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi wymaga wstępnej płatności, Flobo będzie monitorować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Post Author: