Wygodne i piękne kolczyki na biglach

Wygodne i piękne kolczyki na biglach

Jeśli chcesz kupić kolczyki na biglach, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl/kolczyki/bigle.

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie oraz inne materiały. Ważne są bowiem zarówno ich projekty, ale też walory funkcjonalne – kolczyki, jakich nie nosi się komfortowo na pewno nieczęsto będą wyjmowane z opakowania. Z tego powodu kupując biżuterię powinniśmy sprawdzić, który typ zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest rzecz jasna wielka – wciągane, klipsy oraz bigle. Które z nich okażą się trafionym pomysłem? Dobrze na przykład kupić kolczyki na biglach – są bowiem wygodne oraz doskonale się prezentują.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach polecane są zwłaszcza dla pań o stosunkowo kwadratowej twarzy – są wysokie, więc nadają twarzy wyrazistości. Świetnie będą także wyglądały na owalnej twarzy – szczególnie, jeżeli wybierzemy kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Powinniśmy oczywiście zaznaczyć, że kobiety o nieco odmiennej twarzy także mogą nosić kolczyki na biglach – muszą tylko dobrać właściwy wzór.

Kamienie na biglach z dekoracyjnymi minerałami

Kolczyki na biglach produkowane są z rozmaitych kamieni – to zależy od ich ceny oraz fantazji twórcy. Największym zainteresowaniem cieszą się na pewno kolczyki na biglach z turkusem, kryształami i minerałami sztucznymi – na przykład z cyrkoniami. Jakie najlepiej wybrać? To rzecz własnych upodobań – niekiedy lepiej wypadną kolczyki z turkusem, innym razem lepiej sprawdzi się minerał syntetyczny, więc zakup kolczyków należy przeanalizować samodzielnie.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: