Srebrna biżuteria z ametystami

Srebrna biżuteria z ametystami

Jeśli szukasz biżuterii z ametystami, zobacz tu

Najpiękniejszą odmianą kwarcu jest ametyst. Największe złoża znaleźć można w Brazylii oraz Montanie, Maine, Georgii i Arizonie, a także w kilkunastu innych krajach, na przykład: Australii i Mozambiku. Ze względu na swoją oryginalną fioletową barwę, jest bardzo popularnym kamieniem ozdobnym, który wykorzystywany jest w jubilerstwie. Kolczyki i pierścionki z ametystem znajdziesz na ametysty.com.pl.

Do czego założyć biżuterię z ametystami?

Biżuteria z ametystów odegrała swoją znaczącą rolę w historii. O tym, jak cenny to kruszec dowiadujemy się już z Biblii. Berło brytyjskich władców było wysadzane ametystem, a w skarbcu watykańskim do tej pory leży pierścień papieski z tym szlachetnym kamieniem. Dlatego też kolczyki lub wisiorki z ametystem można wkładać uroczystości rodzinne czy spotkania biznesowe. Ametyst ”uwielbia” srebro i w tym zestawieniu prezentuje się wyjątkowo imponująco.

Biżuteria z ametystami i jej właściwości

Biżuterię z ametystu warto wkładać nie tylko w czasie wielkich okazji, ale również w biurze. Oprócz eleganckiego wyglądu, kamień uwalnia podobno od stresu i pomaga w radzeniu sobie z problemami. Czy to prawda? Przekonaj się o tym osobiście.

Post Author: