Kryształowe kolczyki z cyrkoniami

Kryształowe kolczyki z cyrkoniami

Dowiedz się więcej o kolczykach z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to piękny prezent dla każdej Polki. Te szlachetne wyroby idealnie harmonizują się z pierścionkami wyprodukowanymi ze srebra. Zobaczmy zatem, jak selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to syntetyczne kamienie szlachetne, posiadające wspaniałe cechy wizualne. Połyskują w słońcu kryształowym blaskiem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz przezroczyste. Ich wygląd doskonale przypomina drogocenne kryształy, wykorzystywane są więc jako detal zdobniczy. Produkowane są też wielobarwne odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich domieszek można stworzyć następujące odcienie: niebieski, pomarańczowy, seledynowy, brunatny. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

W jakich sklepach nabędziemy kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te mieniące się ozdoby są mocne i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych pierścionków, kolii, jak również zawieszek. Gdzie kupimy biżuterię z cyrkoniami? Ogromny wachlarz proponują sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych wersjach i niskich cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wymarzoną i modną biżuterię. Nabywcy często kupują minimalistyczne kolczyki, ale także te obficie zdobione.

Post Author: