Kolczyki z bursztynem – to warto wiedzieć

Kolczyki z bursztynem – to warto wiedzieć

Potrzebujesz kolczyków z bursztynem? Odwiedź tę stronę.

Bursztyn jest wymieniany wśród najczęściej używanych przez jubilerów materiałów. Pomimo upływu lat, nadal jest chętnie kupowany przez ludzi potrzebujących uniwersalnych ozdób. Dobrze również wspomnieć o kosztach jego zakupu – mimo że niegdyś był bardzo drogi, dziś na naszyjniki i kolczyki z bursztynem może pozwolić sobie każdy z nas. Ze względu na powszechność takiej biżuterii warto powiedzieć krótko o tym, jak troszczyć się o bursztyn, by posłużył jak najdłużej i na temat tego, gdzie należy kupić kolczyki z bursztynem.

Dłuższe życie kolczyków z bursztynem

Bursztyn to dość miękki materiał i łatwo go zarysować. Dlatego kolczyki z bursztynem powinniśmy myć miękką ścierką – na przykład irchą. Nigdy nie stosujmy także środków myjących – mogą one uszkodzić ten kamień. Zdecydowanie lepiej zda egzamin zwykła woda, przy poważnych zabrudzeniach z niewielką ilością mydła. Istotne jest także to, jak trzymamy pierścionki lub kolczyki z bursztynem. Nie używajmy zwykłych pojemników, wymieniając je szkatułkami wyścielanymi od środka miękką dzianiną.

Gdzie kupić kolczyki z bursztynem?

Do niedawna jedynym rozwiązaniem dla chcących kupić pierścionki z bursztynem była pomoc złotnika. Dziś możemy poradzić sobie z tym o wiele łatwiej niż wtedy – po prostu wchodząc do internetu. Na e-zakupy dobrze zdecydować się również z innego względu – są wszak dużo bardziej komfortowe. W sieci możemy też przejrzeć ofertę rozmaitych sklepów i wybrać te kolczyki z bursztynem, jakie szczególnie przypadną nam do gustu.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: