Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

Zainteresowany kolczyki sztyfty? Zajrzyj tutaj.

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, rzutuje zarówno użyty do ich zrobienia kruszec, projekt i ozdobne minerały, ale także rodzaj mocowania. W sklepach dostępne są najróżniejsze typy mocowań – na przykład wiszące bigle oraz niewielkie sztyfty. Te drugie to najlepszy zakup dla wszystkich kobiet, które lubią prostotę oraz komfort, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i nie obciążają ucha. Bardzo ważna jest również rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich wersje na wyjątkowe imprezy oraz te, które bez problemów można zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych strojów

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę stylowe, a przy tym nie rażą zbytkiem. Dobrym pomysłem okażą się z pewnością srebrne kolczyki wysadzane małymi, szlachetnymi kamieniami – turkusem czy kryształem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy skromnych, lecz stylowych strojach – ich wkomponowanie upraszczają małe gabaryty oraz prosty projekt.

Kolczyki na sztyftach potrafią zaskoczyć

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane również do zwykłych kreacji. Do biura dobrze założyć w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi minerałami – prezentują się prawie tak korzystnie, jak naturalne, ale ich ewentualne zapodzianie nie będzie tak bolesne. Sztuczne kamienie, które szczególnie łatwo łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również dobrze postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego żartobliwą główką.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: