Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Jeśli chcesz zamówić biżuterię srebrną, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl.

Jest z ludźmi od stuleci i mimo pojawienia się różnych nowatorskich projektów, naprawdę niewiele się zmieniła. Biżuteria stale pełni tę samą funkcję – jest swoistą ozdobą człowieka, a także pozwala na wyrażenie własnego charakteru. Nic zatem dziwnego, że biżuterię tak samo często zakładają panie oraz mężczyźni, maluchy i dorośli, ludzie z najróżniejszych klas społecznych. Niezależnie od tego, które wzory cenimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z takich samych surowców – zwykle ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak często wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały co najmniej pięć dziesięcioleci?

Atuty srebrnej biżuterii

Największym plusem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia to, iż jej używanie daje szansę uniknąć różnych dolegliwości. Srebro jest antyseptyczne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane osobom, które niedawno przekłuły ciało. Nie wolno zapomnieć też o jego atrakcyjności, która idzie w parze z dość niewielkimi cenami.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro posłuży sporo czasu, jednak powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – może się ona zarysować albo pęknąć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi również być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem czy sokiem z cytryny. Trzeba trzymać ją w pudełku z delikatną wyściółką – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: