Dlaczego warto kupować biżuterię bezpośrednio u jubilera?

Dlaczego warto kupować biżuterię bezpośrednio u jubilera?

Tu znajdziesz więcej informacji o pracy złotnika Kraków.

Wraz z ożywieniem rynku i ewolucją internetu, zmodyfikowaliśmy też nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Dzisiaj coraz częściej wykorzystujemy opcję zakupów przez internet. I chociaż w sieci można kupić prawie wszystko, nadal jest mnóstwo produktów, które najlepiej nabywać w tradycyjnych sklepach. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz poradę od specjalisty

Kupno platynowego pierścionka, broszki czy łańcuszka wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Z tej przyczyny, by mieć pewność, że biżuteria spełni wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest wiele argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli planujemy kupić obrączki czy też pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeżeli natomiast znajdziemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za ciasny lub zbyt luźny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do pożądanego wymiaru ewentualnie zrobi nowy. Kolejnym atutem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy złotnika. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, pokaże współczesne trendy we wzornictwie, pomoże nam dopasować stosowny kruszec, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co teraz wręcza się na ślub, imieniny czy chrzest.

Dodatkowe usługi jakie oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów, ale także pełnią pomocnicze usługi. Najważniejszą z nich jest renowacja uszkodzonej biżuterii. Jeśli zerwał się nam wisiorek bądź odpadł kryształek z kolczyka, jubiler ekspresowo i perfekcyjnie zreperuje go w swoim warsztacie. Zmieni także obwód sygnetu, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na pierścionku czy wisiorku podziękowania, gratulacje, datę czy też inną ważną dla nas frazę. Natomiast jeśli pragniemy obdarować kogoś unikatowym podarunkiem, ewentualnie mamy swój pomysł na naszyjnik bądź broszkę, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w szkatułce posiadamy zbędną czy też uszkodzoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Post Author: