Nowoczesny wzmacniacz szerokopasmowy

Nowoczesny wzmacniacz szerokopasmowy

Jeśli szukasz wzmacniacza szerokopasmowego, koniecznie wejdź na www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-szerokopasmowe

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjny sprzęt wykorzystywany przez operatorów TVK. Zostało ono zaprojektowane w celu zwiększenia i ustabilizowania mocy sygnałów kierowanych do konkretnych telewizorów. W którym miejscu znajduje się wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – pozwala na odtwarzanie treści zwrotnych

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych działają z reguły w paśmie 50 Hz – 1 GHz. Doskonale niwelują różne zakłócenia emitowane np. przez usługi internetowe oraz umożliwiają transmisję kanałem zwrotnym. Z reguły usytuowane są w blokach, gdzie znajdują się klienci. Moduły tego typu zasilane są zdalnie lub lokalnie, co sprawia, że wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany bez większych ograniczeń. Transmitowany sygnał jest bardzo dobrej jakości, a eksploatacja sprzętu przystępna. Urządzenia te cechują się optymalnym poziomem wyjściowym – na przykład 123dBuV. Poziom może być zróżnicowany, uzależnione jest to bowiem od stosowanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – szeroko rozpowszechniony

Regulacja parametru toru RF jest bardzo prosta. Odbywa się to za pomocą elementów regulowanych lub wkładek JXP. Wzmacniacze mają też specjalistyczną ochronę przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są niezwykle praktyczne. Niektóre z nich wyposażono w specjalny filtr zakłóceń. Optymalny koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są bardzo popularne i zapewniają widzom świetną siłę sygnału w domowych telewizorach. Niezaprzeczalną zaletą jest także energooszczędność na poziomie ok. <6W.

Dane adresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Post Author: